Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Latvijas hokeja izlases sniegums

Redakcija

Autors • 07.05.2012.

Burtu lielums

Kā vērtējat Latvijas hokeja izlases sniegumu šāgada pasaules čempionātā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Guntis no Ļaudonas: – Pēdējā spēle – ar Vāciju – man patika. Gaidīju mūsējo uzvaru, un šīs cerības attaisnojās, Latvijas hokejisti nospēlēja labi. Attiecībā uz pirmo spēli jāsaprot, ka Krievijas hokejistu meistarība ir augstāka. Taču ceturtdaļfinālā, domāju, tiksim.

Valdis no Ļaudonas: – Pagaidām puikas ir malači. Izredzes spēlē ar Krieviju bija mazas, ja nu vienīgi varējām cerēt uz brīnumu, kaut gan kas zina, kāds būtu rezultāts, ja divas ripas mūsējie nebūtu zaudējuši mazākumā. Ja vēl uzvarēsim itāliešus, tad ceturtdaļfināls būs pavisam tuvu. Protams, uzvara nav garantēta nevienā spēlē. Dažkārt iznāk zaudēt pat tad, kad par uzvaru ir simtprocentīga pārliecība, bet ripa neiet vārtos… Labi, ka izlasē iekļāva Miku Indraši. Tā nav ne pirmā reize, ne pirmā komanda, kad kādu hokejistu līdzi paņem gandrīz vai kā rezervistu, bet beigās tas startē vislabāk.

Pēteris no Madonas: – Puikas spēlē labi, pagaidām sūdzēties nevaram, un varbūt mūsējiem izdosies iekļūt ceturtdaļfinālā. Izskatās, ka arī izvēle, apstiprinot jauno Latvijas hokeja izlases treneri, bijusi veiksmīga.

Jānis no Dzelzavas: – Spēlē ar Krieviju cerīgs bija 1. periods, toties pret Vāciju visa spēle bija ļoti laba. 1. trešdaļā mūsējiem bija lielāks pārsvars, un, kad 2. trešdaļā iesita otros vārtus, likās, ka maiss vārtiem ir vaļā un uzvarēsim pārliecinoši, tomēr beigās sanāca vēl kārtīgi pacīnīties. Tas, vai iekļūsim ceturtdaļfinālā, būs atkarīgs, kā nospēlēsim pret Itāliju, Dāniju, Zviedriju. Itāliešus, domāju, uzvarēsim noteikti, interesantākā spēle būs ar dāņiem.

Roberts no Dzelzavas: – Tieši svētdien sabojājās televizors, līdz ar to ļoti maz ko redzēju no spēles ar Vāciju. Spriežot pēc spēles ar Krieviju, manuprāt, Latvijas hokeja izlase ir tik stipra, kā vēl nekad agrāk. Tā rāda saturīgu spēli. Cerams, ka izdosies arī iekļūt ceturtdaļfinālā. Katrā ziņā ir jācīnās un jāuzvar Itālija, Norvēģija, Dānija – tās visas ir ņemamas komandas. Cita lieta ir Čehijas un Zviedrijas izlases.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px