Iebraucot Aronas pagasta „Rožlejās”, pārņem izteikta miera sajūta. Te sakopts un apčubināts ir katrs stūrītis, radot pasakainu lauku idilli. Ikreiz, kad braucu garām šai vietai, skatos un domāju — cik apbrīnojama ir cilvēku vēlme radīt skaitumu un sakārtot vidi sev apkārt! Viss, pateicoties mīlestībai pret to, ko dara — tā, mūs sagaidot savā sētā, saka „Rožleju” saimniece INESE SKRAUSTIŅA. Šo īpašumu viņa ar vīru un ģimeni iegādājās pirms nu jau vairāk nekā desmit gadiem, pakāpeniski atjaunojot un no purvainas ieplakas pārvēršot par mājīgu un apbrīnas vērtu vietu.
– Tā kā man patīk rosīties virtuvē, pamatā ēdienreizes gatavoju mājās. Manā virtuvē bieži smaržo pēc „Kusas omītes īpašajām kotletēm", sautētas vistiņas vai cūkgaļas ar brūno mērcīti, kas ir labākā piedeva kartupeļiem. Vasarā soļankas zupas sagatave top uz plīts, pēc tam lielajā katlā „brauc" uz „Rožleju" ugunskuru, lai iegūtu brīvības garšu. Saldais ēdiens – ķīselis ar putukrējumu un grauzdētām auzu pārslām vai vafeles, kuras pildītas ar pašgatavotu saldējumu, vai vasaras izaicinājums ogu laikā – uzpūtenis ar pienu. Svētku reizēs neiztrūkstoša sastāvdaļa ir kūka. Esmu izmēģinājusi dažādas receptes, tajā skaitā, mājas biskvītkūku ar vārīto krēmu vai „ātro" variantu, kad saputo vārīto kondensēto pienu ar sviestu, bezē ruleti, bet cepumu kūka ir ģimenes favorīts, jo esmu atradusi īstās proporcijas un garšu salikumu biezpiena krēmam. Mēdzu gatavot arī kārtainās mīklas ābolu strūdeli un reizēm, kad laiks atļauj, sviesta mīklas cepumus, kūstošus un irdenus, – stāsta Inese Skraustiņa.
Viņas ģimenes ikdiena nav iedomāja bez kartupeļiem ar piedevām un arī kāda saldumiņa. Ēdienreizes parasti netiek plānotas, Inese izmanto to, kas ir ledusskapī, un arī saldētavā vienmēr glabājas krājumi, kurus var paņemt, kad nekā cita nav.
– Reizēm man patīk eksperimentēt ar garšvielām. Šobrīd kartupeļi vislabāk garšo ar „īpašo" oranžo garšvielu un timiānu. Svarīgs ir gan sāļais, gan saldais ēdiens. Zemeņu laikā šo ogu krēms ar šokolādes mērci ir pirmais, ko ceļu galdā, kad atbrauc mazbērni. Par garšām un ēdieniem runājot, mēģinu rast kompromisu, jo ir tādi ēdieni, kuri nav mīļākie vīram, bet man garšo, – tad ēdienu izvēle ir tikpat kā restorānā. Iecienītākais ēdiens, kurš nekad neapnīk, ir pankūkas, jo tās var dažādot, sākot ar rauga un beidzot ar biezpiena vai kartupeļu. Svētkos vienmēr cenšamies sanākt visi kopā – bērni, mazbērni – tāds krietns pulciņš. Ja ir svētki, jābūt svētku galdam. Vasarā ir vienkāršāk – var doties dabā, ieturēt pikniku un spēlēt spēles, peldēt, makšķerēt kopā. Man šķiet, ka ļoti būtisks ir arī galda noformējums, jo tas rada īpašu noskaņu – ziedi, galda sedziņas, salvetītes, – pārdomās dalās Inese.
No mammas viņa pārņēmusi kotlešu recepti, kuru, mazliet papildinot, var dažādot garšas. Bijis laiks, kad paprikas „smaka" – jā, tā arī Inese teikusi – nebija ciešama. Tas bija studiju gados, kad viņa dzīvoja Rīgā kopmītnēs un virtuvē gatavoja ēst kopā ar citām kursa meitenēm. Šobrīd paprika ir lieliska piedeva salātiem, omletei, un to ēd visi, izņemot Ineses vīru. Tādās reizēs viņam tiek piedāvāta alternatīva – sautēti skābie kāposti vai zaļie zirnīši. Ģimenē nav noteikta uztura režīma vai diētu, tiek ievērotas galvenās ēdienreizes, ritms un pulksteņa laiki „izjūk" svētkos, jo tad jāpielāgojas situācijai, taču tik un tā viss ir kārtībā. Ja ikdienā darbi lielākoties ir ieplānoti brīvā dabā, un tie ir fiziska rakstura, vingrojumu komplekss ķermeņa labsajūtai ir nodrošināts.
– Dažkārt man patīk eksperimentēt ar produktiem, pamainīt receptes sastāvu, pielikt klāt kādu garšvielu. Šodienas „Oreo kūkai" arī ir variācija par tēmu – krēms, kurā sajaucas vājpiena biezpiens ar krēmsieru un putukrējumu, aromātu piedod vaniļas cukurs un kanēlis, bet svaigumam pievienots rabarberu ievārījums, – smaida Inese.
Apspriežot ne tikai kulinārās „izvirtības", bet arī ikdienas aktualitātes un vienkārši sirsnīgi parunājot par dzīvi, malkojam kafiju un baudām gardo kūku. Komentāri ir lieki – tā izdevusies fantastiska, gaisīgi maiga un viegla, pēc izskata atgādinot mīkstu, milzīgu balto gubu mākoni.
„Oreo" kūka
2 paciņas „Oreo" cepumu
2 paciņas „Rimi Smart" vājpiena biezpiena
1 iepakojums klasiskā krēmsiera
2 paciņas 35 % saldā krējuma
cukurs pēc garšas
vanilīns
kanēlis (ja grib spēcīgāku aromātu)
rabarberu vai kāds cits skābāks ievārījums
Salaužu mazākos gabaliņos vienu paciņu cepumu un izkārtoju tos apaļas formas cepampannā (25 cm diametrā). Tālāk seko krēma kārta – sasmalcinātam biezpienam un krēmsieram pievienoju saputotu krējumu ar cukuru, kanēli, tad krēmam pa virsu liek rabarberu ievārījumu, atkal kārtu cepumu un beigās pār cepumiem lieku atlikušo krēmu. No katras paciņas atstāju divus cepumus rotāšanai. Dekoram izmantoju arī mellenes, šokolādes bumbiņas un skaidiņas. Šī kūka ir bauda garšas kārpiņām – gaisīga un maiga.
01.08.2025.