Tikai nupat varakļānietei AGNIJAI STRŪBERGAI ir beidzies darba cēliens Varakļānu novada Mūzikas un mākslas skolā, kur viņa strādā par skolotāju. Paralēli viņa vada vokālos ansambļus Varakļānos un Dekšāres pagastā, līdz ar to aizņemtajā ikdienas skrējienā virtuves darbiem neatliek daudz laika. Taču jubilejās un svētkos gan Agnijai patīk viesus iepriecināt ar kādu nebijušu garšu salikumu.
Savukārt vasarā, kad sāk ienākties dārza veltes, ir grēks neizmantot visu dabisko un veselīgo, kas izaudzis pašas dārzā: – Dārziņš man ir neliels, bet cenšos tajā visu ko izaudzēt. Audzēju gan tradicionālos dārzeņus, gan arī ar šo to paeksperimentēju. Piemēram, pēdējā laika atklājums man ir selerijas sakne. Tagad dārzā man to ir gara vaga. Seleriju izmantoju sautējumos, kopā ar vistu, jebkurā zupā. Tai ir ļoti laba garša ne tikai vārītai un sautētai, bet arī svaigā veidā. Teic, ka šī sakne jo īpaši laba ir sieviešu veselībai, tāpat kā redīsi, rutki. Gan esošo vielu sastāva ziņā, gan domājot par figūru. Ļoti garšīgi ir kāļi, diemžēl tie beidzamajos gados nez kāpēc neizauga. Kad tie ir, kāļus labprāt lieku sautējumos. Tāpat ļoti labi garšo kartupeļu biezenis, kad tas savārīts un samīcīts kopā ar seleriju vai kāļiem. Abās versijās ir ļoti laba garša, ka citreiz ēdējs brīnās – kas tik garšīgs tajos kartupeļos? Savukārt burkānu ar kartupeļiem mēdzu savārīt un saspaidīt, jo tas piedod skaistu krāsu. Ir jau svarīgi, lai ēdiens arī vizuāli būtu apetīti rosinošs.
No interesantiem jaunatklājumiem dārzā Agnijai Strūbergai aug arī zemeņu mētra. Pēc zemenēm smaržojošo augu var izmantot desertu rotāšanai, tējās, kā arī tā lieliski atsvaidzina dzeramo ūdeni. – Lai piešķirtu ūdenim patīkamu garšu un aromātu, piegriežu klāt citronu vai apelsīnu vai pieberu zemeņu mētras lapiņas, – viņa atklāj.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.06.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto