Šķiet, ka ēst gatavošana ir process, kuru iespējams apgūt jebkurā vecumā – vajadzīga vienīgi vēlme un iespējas darboties virtuvē. Lielisks piemērs tam, ka arī jaunietis spēj pagatavot garšīgus ēdienus un pabarot ģimeni, ir vidusskolniece LINDA VĒZE – viņu kā labu saimnieci slavē ne vien ģimene, bet arī vienaudži no Madonas bērnu un jauniešu centra.
Linda secina, ka par pavāri gluži neplāno mācīties, taču, ja ir jāizvēlas, piemēram, ravēt dārzu vai gatavot ģimenei ēst, tad viņa noteikti izvēlas ēdiena gatavošanu. – Agrāk mamma vai tētis zvanīja man, lai pagatavoju vakariņas, bet tagad tas vairs nav jālūdz: ja esmu mājās, vecākiem pārnākot, ēdiens jau ir gatavs uz plīts, – teic jauniete. – Virtuvē man patīk darboties vienatnē – tad es procesu mierīgi izbaudu.
– Dažkārt, ja izmēģinu jaunas receptes, pirmo reizi ēdiens neizdodas. Tad izvērtēju, ko varētu darīt citādāk, un otro reizi sanāk labāk. Protams, ja kas nesanāk, vienmēr pastāv opcija „zvans mammai" vai arī, ja mamma ir kaut kur turpat, pasaucu viņu un palūdzu padomu. Esmu iekārtojusi arī savu recepšu kladīti, kur pagaidām ierakstītas vien kādas četras receptes. Pierakstu pārsvarā tās, kurām nopietnāk jāzina proporcijas – pārējās zinu no galvas un varu variēt, piemēram, sāļos ēdienus gatavoju no galvas. Ir reizes, kad spontāni sagribas kaut ko pagatavot; tad skatos ledusskapī un plauktos, kas no produktiem ir mājās. Šādās reizēs vieglāk top ēdieni, kur vajadzīgs maz sastāvdaļu, citādi iecerētais var neiznākt, ja kaut kā pietrūkst,- sarunas ievadā atklāj Linda Vēze.
Jauniete ar ģimeni dzīvo privātmājā Biksērē un priecājas, ka virkne produktu izaug savā dārziņā, ka saimniecībā ir vistas, paverot iespēju gatavot ēdienus, kuros nepieciešamas mājas olas. Viņa turpina: – Kopš turam vistas, cenšos gatavot dažādus olu ēdienus: zefīrus, bezē cepumus. Mājās ir ar malku kurināmā plīts, pie tās darbojoties, ir karsti, bet ir arī savs labums – uz plīts reizē iespējams salikt un pagatavot vairāk. Vienīgi bulciņas un tamlīdzīgus ēdienus ir grūtāk cept, jo nevar regulēt grādus. Ja jāgatavo ēdiens, kam svarīga noteikta cepšanas temperatūra, izmantojam elektrisko plīti.
Linda stāsta, kopš pati aizrāvusies ar darbošanos virtuvē, cenšas atturēties no neveselīga uztura:
– Aptuveni gadu saku „nē" baltmaizei un vairāk izvēlos ēst dārzeņus un pilngraudu produktus. No tā, kas pašlaik izaug dārzā, man vismīļākais ir kabacis dažādās variācijās: ceptā veidā, kabaču laiviņas, pildītas ar gaļu, sautējums ar kabačiem un vecmammas recepte – sautēti kabači ar sieru.
Sarunas laikā izdodas noskaidrot, ka Lindas vēlme saimniekot virtuvē radusies, pateicoties mammas patikai eksperimentēt ar dažādiem ēdieniem un tam, ka Lindai jau no bērnības ļauts virtuvē līdzdarboties, palīdzēt un pagaršojot noteikt, ko ēdienam pievienot.
Vaicāta, vai ģimenes locekļiem vienmēr garšo ēdieni, ko jauniete ceļ galdā, viņa pasmejas, ka tētis dažkārt „vienkārši ir jau paēdis", bet reiz par pagatavotajām kartupeļu pankūkām sacījis, ka tās garšo gluži tā, kā pie vecmammas. „Tas bija liels kompliments, jo vecmammas vienmēr garšīgi gatavo," smaida Linda.
Septembrī Linda uzsāks mācības Valmieras Viestura vidusskolas 10. klasē un pauž atvieglojumu, ka ar iztikas nodrošināšanu savam vēderam problēmu nebūs: – Mums ir klases čats, kurā citas meitenes runā, ka ēdīs roltonus un pelmeņus. Es nodomāju, ka man gan tā nebūs – varēšu pagatavot sev, ko vien gribēšu. Nereti mani pārsteidz, ka daudzas meitenes neko neprot gatavot. Laikam visu izdara mammas. Paralēlās klases biedrs jau ir pieteicies nākt pie manis mācīties gatavot – ir vienošanās, ka ēst taisīsim kopīgi. Vēl gan nezinu, cik ļoti tas tiks realizēts – vai būs laiks un iespējas.
Ēdiena gatavošanas process ir tuvs arī vecākajai māsai, kas ar to izvēlējusies saistīt pat profesiju un apgūst pārtikas tehnologa prasmes.
Paralēli sarunai Linda degustācijai gatavo veselīgu našķi – sēklu un medus bumbiņas, izmantojot kopā ar mammu izgudrotu recepti: apgrauzdē saulespuķu sēkliņas, tās samaļ kafijas dzirnaviņās; samaļ arī auzu pārslas un linsēklas (tās jāsamaļ, lai kuņģim vieglāk pārstrādāt cieto sēklapvalku, ļaujot organismā uzņemt labās linsēklu īpašības), tad ūdens peldē izkausē medu un to iemaisa samalto sēkliņu un auzu pārslu masā. Klāt var pievienot rozīnes vai kaltētas upenes (tās Linda iesaka kaltēt cepeškrāsnī). No gatavās masas veido bumbiņas un tās apvārta iepriekš samaltās saulespuķu sēkliņās, lai nav tik lipīgas. Našķis izdodas ne vien veselīgs, bet arī tik salds, ka pietiek apēst vienu bumbiņu.
Jāpiebilst, ka darbošanās norit Madonas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centra „Kubs" virtuvītē, un Linda Vēze stāsta:
– Darbojos teātra sporta pulciņā pie Nadjas Niedrītes, un „Kubā" mēs bieži paliekam pa nakti, skatoties filmas vai kā citādi pavadot laiku. Tā kā arī vakariņas jāpaēd, tās gatavojam šeit kopīgi. Virtuvē ir viss, ko vajag: mikroviļņu krāsns, cepeškrāsns, ledusskapis un trauki. Virtuvīte gan ir maziņa – jau trīs cilvēkiem tajā grūti apgriezties, tāpēc visērtāk gatavošanu uzņemties vienam un ļaut, lai pārējie tikai palīdz, piemēram, griežot. Parasti esmu tā, kas šo procesu vada. Šeit ir tapuši dažādi ēdieni: pica, makaroni ar maltās gaļas mērci un salātiem, Ziemassvētkos – piparkūkas. Arī skolas laikā jaunieši uz virtuvīti nāk dzert tēju vai uzcept popkornu.
Šokolādes mafini
12 gabaliem: 200 g miltu, ½ tējkarotes sodas, ½ tējkarotes cepamā pulvera, 2 olas, 180 ml kefīra, 125 g cukura, 120 ml eļļas, 2 ēdamkarotes kakao (var vairāk) vai šokolādes gabaliņi, šķipsniņa sāls.
Sajauc olas, kefīru un eļļu. Pievieno pārējās sastāvdaļas un atkal sajauc. Cep 190 grādos 15 minūtes (gatavību pārbauda ar sērkociņa metodi).
Bezē cepumi
6 olas baltumi, 360 g pūdercukura (uz olu – 60 g), ½ citrona, 1 tējkarote vaniļas cukura, šķipsniņa sāls.
Ņem olu baltumus un tiem pievieno pūdercukuru. Saputo stingrās putās un pievieno sāli. Pievieno vaniļas cukuru un iespiež citrona sulu, lai skābenāka garša. Kad masa sakulta stingrās putās, liek uz cepampapīra. Pēc vēlēšanās var pievienot riekstus, ogas. Cep 125 grādos stundu.
Saldā brunete
1 bundža iebiezinātā piena, 2 paciņas „Selga" cepumu, 200 g sviesta, kakao (pēc garšas – aptuveni 3 ēdamkar.), marmelāde/rieksti/ogas.
Izkausē sviestu, pievieno kakao un iebiezināto pienu. Maisa līdz viendabīgai masai. Sadrupina cepumus un samaisa ar marmelādes gabaliņiem. Cepumiem pielej klāt sviesta masu, samaisa un ietin folijā.