Lubānietes INGRĪDAS ZĪBERGAS un vīra Jāzepa Geiduka mājās šīs nedēļas lielajā spelgonī tiekam sagaidīti ar siltu un oriģināli pagatavotu vistas zupu. Lai gan pēc izglītības konditore, Ingrīda tagad strādā Lubānas vidusskolā par tehnisko darbinieci, bet saimniekošana virtuvē un dažādu recepšu izmēģināšana saglabājies kā nozīmīgs hobijs.
– Ar ģimeni dzīvojam manas vecmammas mājās – viņa nodzīvoja līdz 100 gadiem. Pēc tam, kad pabeidzu skolu Lubānā, divus gadus mācījos Rīgā un ieguvu konditora specialitāti. Otra vecmamma cepa maizīti, bet tas īpaši nespēlēja lomu specialitātes izvēlē – kaut kā pati aizgāju šajā virzienā. Kad pārnācu atpakaļ uz Lubānu, sāku strādāt konditorejas cehā. Darbs man patika, un biju tam atbilstoši izmācījusies, bet 90. gados sākās štatu samazināšana, kā rezultātā mani un vēl dažus darbiniekus atlaida. Tā nu nācās meklēt citu nodarbošanos. Šobrīd esmu tehniskā darbiniece Lubānas vidusskolā. Savu profesiju varu pielietot vien mājās vai kad jādodas kaut kur ciemos. Kādu brīdi arī cepu tortes pēc pasūtījuma, tagad biežāk cepu kliņģerus. Pagājušajā gadā, kad vīram skolā bija jāsvin jubileja, ilgi domāju, ar ko gan mūsu kolēģus varētu pacienāt. Gribējās kaut ko nebijušu, tā nu uzcepu sāļo kliņģeri ar šampinjoniem, ananasiem, papriku, gaļu pildījumā, kas tagad visiem skolā ir topā, jo kliņģeris sanāk gan sātīgs, gan ļoti garšīgs. Tāpēc savu reizi uz lielāku jubileju man to palūdz uzcept, – pastāstīja Ingrīda Zīberga.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto