Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Gatavojot ēst, jādomā pozitīvas domas

AGRITA NUSBAUMA

Autors • 04.07.2009.

Gatavojot ēst, jādomā pozitīvas domas
Burtu lielums

Ir cilvēki, kam ēst gatavošana ir ikdienas nepieciešamība,
daudziem tas ir vaļasprieks, bet ir cilvēki, kas savu ģimeni ar gardiem ēdieniem palutina tikai īpašās reizēs. Lidiju Beļajevu pie plīts var redzēt svētku dienās vai brīvdienās.

– Šābrīža steidzīgajā situācijā daudzām lietām pietrūkst laika. Mana ikdiena ir diezgan noslogota – strādāju un mācos, bet man ir lieliska ģimene, kas vienmēr parūpējas par maltīti. Daudz brīvā laika un rūpju prasa arī dēls Martins, tāpēc reti sanāk gatavot ēst. Un man neko nepatīk darīt pavirši. Ja kam ķeros klāt, tad to izdaru līdz galam un ļoti rūpīgi, – stāsta Lidija.

Saspringtajā dzīves ritmā cilvēkiem ir maz laika un arī vēlēšanās pēc grūti aizvadītas dienas darboties virtuvē, tādēļ arvien biežāk tiek pirkti jau gatavi pārtikas produkti, kas diemžēl nav īpaši veselīgi. To apstiprina arī Lidija: – No rītiem parasti neko neēdu, jo nav ne laika, ne apetītes. Pietiek ar krūzīti kafijas. Darba dienās ne vienmēr sanāk paēst arī pusdienas, līdz ar to tiek bojāta veselība. Pareizāk būtu ņemt kaut ko līdzi no mājām, bet vieglāk tomēr ir aizskriet uz veikalu un nopirkt ātri pagatavojamu pārtikas produktu, kas neprasa lielas pūles.

Tomēr vienmēr cenšos sekot līdzi tam, ko ēd mans bērns.

Martins apmeklē bērnudārzu, un tur vienmēr ir lieliski ēdieni – kā mājās gatavoti. Brīvdienās cenšos pagatavot kaut ko veselīgu: salātus, kādu zupu. Nepatīk, ja dēls daudz ēd saldumus un čipsus, kā arī dzer sintētiskās limonādes. Man pašai garšo stipri, eksotiski un pikanti ēdieni, tāpēc bieži pagatavoju kaut ko arī meksikāņu vai ķīniešu gaumē. Tos gatavojot, var eksperimentēt ar sastāvdaļām un garšvielām.
Tā kā Lidijas mamma un vecmamma ar prieku gatavo maltītes, viņa pati to dara tikai tad, kad ir vairāk brīva laika.

– Allaž esmu apbrīnojusi ģimenes sievietes, kuras ar prieku gatavo ēst. No viņām esmu arī daudz mācījusies. Piemēram, uzvārīt sautējumu, kas ir ļoti veselīgs. Es pie plīts stājos tikai īpašos svētkos un garākās brīvdienās, jo uzskatu, ka ēst gatavošanai ir nepieciešams laiks. Arī man reizēm gribas palutināt ģimeni, jo viņi vienmēr rūpējas par mani. Protams, tad talkā saucu arī māsu Lindu un dēliņu, un viņi labprāt palīdz. Martinam īpaši patīk cept kūkas, jo, kamēr es neredzu, var ēst mīklu un garnējumu. Tāpat arī paspēlēties ar miltiem.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 04.07.2009.

Foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px