Pēc profesijas SVETLANA VIŠĶERE ir pavāre, beigusi Rīgas kooperatīvo arodskolu, strādājusi dažādos sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. Šobrīd viņa dzīvo mājās un audzina mazo meitiņu.
– Pavāra profesiju izvēlējos tāpēc, ka patika gatavot un, iestājoties arodskolā, vērtēja atestātu, nebija jāliek eksāmeni, – vaicāta par profesijas izvēli, neslēpj Sveta. – Mācības likās saistošas, ieguvu 4. kategorijas diplomu. Praksi izgāju Rīgas kafejnīcās, ēdnīcās un Spilvas lidostas ēstuvē. Kad beidzu arodskolu, piedāvāja darbu Alūksnes rajona Apē, tur vienu vasaru arī nostrādāju, bet, tā kā nebija īsti kur dzīvot, devos atpakaļ uz Rīgu.
Galvaspilsētā vairāk nekā gadu Sveta strādāja uzņēmuma „Baltijas modes" kafejnīcā, pēc tam pārcēlās uz Madonu. „Strādāju ēdnīcā pie Mārītes Kļaviņas un Modra Elksnīšiem, vēlāk – kafejnīcā Madonas dzelzceļa stacijas ēkā pie Ilzes Pūces."
Pie Mārītes un Modra Sveta gatavojusi salātus: rasolu, biešu salātus, siļķi kažokā. Kā mīļākā darbavieta viņai tomēr atmiņā palikusi kafejnīca Ilzes Pūces vadībā. „Tur izveidojās jauks kolektīvs: sastrādājos ar Ilzi Pūci, Rutu Auziņu un Smaidu Adamoviču."
Tā kā pavāra darbs ir fiziski grūts, Sveta uz brīdi no tā atteicās, pēc tam pieteicās meita, un nu viņa ir šefpavāre savējiem: vīram Andrejam, dēlam Salvim (13 gadu), meitai Elīnai (drīz būs 2 gadi).
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 07.03.2009.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto