ANDIS FELDMANIS darbdienās sastopams SIA „IMA Signāls", kur viņš strādā par servisa pieņēmēju-konsultantu, taču brīvdienās viņš ar ģimeni dodas ārpus mājas un nereti tuvajiem pagatavo savu firmas ēdienu – grilā ceptu marinētu vistu.
– Labprātāk gatavoju ēdienu nevis mājās, bet gan brīvā dabā – arī ziemā. Parasti sestdienās, tiklīdz pieceļos, dodos uz veikalu nopirkt gaļu, ko tad vēlāk dažādos veidos gatavoju uz grila. Tas ir taisīts no lielas mašīnas diska un atrodas Mārcienā, pie sievas Maritas mammas. Tur sapulcējamies gan ziemā, gan vasarā. Man svarīgs ir process – lēnā garā, pakurinot grilu, ģimenes vai draugu lokā kopīgi pasēdēt un apēst ko garšīgu. Sievasmāte man ir piešķīrusi čuguna pannu, kurā var gatavot arī uz uguns. Tajā parasti sametu kartupeļus, burkānus, daudz garšvielu, bet galvenais ir pievienot etiķi. Virtuvē saimnieko Marita, bet ļoti reti gadās, ka arī pašam uznāk iedvesma kaut ko pagatavot mājās. Es parasti pie ēdieniem pielieku daudz garšvielu – esmu iecienījis citronpiparus, universālās garšvielas, daudz ķiploku, etiķi. Sāli gan lietoju mazāk, – par ēst gatavošanas paradumiem pastāstīja Andis Feldmanis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.01.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto