ANASTASIJA PETKEVICA kūkas un citus kulinārijas izstrādājumus sāka gatavot laikā, kad Latvijā tika izsludināta karantīnas situācija vīrusa dēļ. Tobrīd meitene mācījās 11. klasē, un viņai apnika sēdēt mājās, no kurām tobrīd nedrīkstēja iziet. Mācības ar gatavošanu bija iespējams veiksmīgi apvienot, un, lai gan Nastjai nav konditora izglītības, visas receptes, ko gribas izmēģināt pagatavot, tiek atrastas internetā — atliek vien ķerties klāt!
Ar saviem kulinārijas šedevriem viņa pārsteidz gan ģimeni, gan radus un draugus kā īpašos svētkos, tā arī ikdienā. Arī madonieši izmanto iespēju nobaudīt Nastjas gardumus. Nav neviena, kurš nenovērtētu jaunās sievietes talantu, un paskatoties vien uz fotogrāfijām, kurās viņa iemūžinājusi gardumus, rodas nepārvarama vēlme nogaršot visu.
– Sākumā dažādo gardumu gatavošana man bija kā papildu ienākumu avots, lai skolas laikā pati būtu neatkarīga, bet tagad tā ir mana meditācija un mans prieks par to, ka spēju padarīt cilvēkus laimīgākus (it īpaši bērnus)! Pārzinu visu, lai pagatavotu visideālākās Pavlovas kūkas, bezē ruletes un tortes. Vajag izturēt ideālu temperatūru un mitrumu, pagatavot gardumus kraukšķīgus no ārpuses un mīkstus no iekšpuses. Bezē gatavoju ar aizvērtām acīm, tā ka varu ieteikt arī kādu krēmu, kas katram no jums labāk varētu patikt. Mana mīlestība izpaužas ne tikai pret kūkām un to gatavošanu, bet arī pret mūsu četrkājainajiem draugiem! Iepriekšējā dzīvesvietā ilgus gadus rūpējos par ēdiena sagādāšanu kaķīšiem, kas diemžēl nokļuvuši uz ielas. Vienmēr būšu pateicīga pieņemt kaķu barību, ja kāds var šādā veidā palīdzēt.
Cilvēki mani ir iesākuši saukt par „Bezē feju"; visbiežāk es gatavoju Pavlovas un bezē ruletes, kā arī tortes. Man ļoti garšo ābolu zefīrs, bet ģimenei garšo viss, it īpaši manai meitai – viņai es esmu labāka konditore pasaulē! Sāļās kūkas gan es necepu, tikai saldās. Sāļie ēdieni top, lai pabarotu ģimeni, bet, kā jau teicu, sāļās kūciņas negatavoju, – ar sevi iepazīstina Anastasija.
Pašai savas kūkas jau vairs īsti neejot pie sirds, bet, ja galdā tiks uzlikta kāda cita darināta kūciņa, Anastasija vienmēr to labprāt pagaršo. Viņai patīk atbalstīt arī citus.
Ikvienam kūku cepējam nākas saskarties ar kādām interesantām vēlmēm, kā saņēmējs to lūdz izdekorēt. Jautāta, vai nenāk nekas tāds prātā, Anastasija domīgi nosaka: „Viens no pēdējiem interesantajiem kūkas noformējumiem bija manas meitas dzimšanas dienas kūkai, kad man pašai bija jāizveido bērnu karikatūras ar meitiņas mīļākās multfilmas varoņiem un jāizprintē uz cukurpapīra, kas tika uzlikts uz gardiem mafiniem jeb kēksiņiem. Meitai ļoti patika, un tas vienmēr sasilda manu sirsniņu!"
Tā kā Anastasija ļoti bieži gatavo Pavlovas kūku, viņa atceras, kā izdomājusi samazināt tai pievienojamo cukura daudzumu, jo šī kūka pati par sevi ir salda. Cukura attiecība pret olbaltumu Pavlovai ir 2 : 1. Kad Nastja sākusi gatavot šo kūku, viņai tā šķita pārāk cukurota, tāpēc arī samazinājusi cukura daudzumu.
– Šķita, ka man neizdevās Pavlovas kūka, domājot, ka tā ir cepeškrāsns vaina. Par to es ļoti pārdzīvoju, arī raudāju. Tāds stāvoklis ilga pat vairākus mēnešus, tomēr nepadevos – turpināju internetā meklēt risinājumus, prasīju citiem konditoriem padomus. Es pat nevarēju iedomāties, ka nedrīkst mainīt šo cukura un olbaltumu attiecību. Kad beidzot to sapratu, kļuva pat smieklīgi, – atceras Nastja.
Izejvielas gardumu gatavošanai viņa pasūta no Rīgas un gandrīz katru nedēļu mēro ceļu uz Daugavpili. Jauno sievieti neapstāties mudina sev izvirzītie personīgie mērķi un, protams, ģimene. Bez tās atbalsta nav jēgas iet uz priekšu!
22.11.2024.