Pēc desmit dienu ceļojuma no Malmes (Zviedrijas), kur notika Eiropas pirmās senioru sporta spēles, mājup atgriezušies rajona sporta veterānu komandas 8 sportisti: Dace Saulīte, Santa Jukšinska, Zinaīda Rācenāja, Līga Platpīre, Marija Rulle, Dainis Āboliņš, Zintis Bikše un šo rindu autors Gunārs Mats.
Nopelnītas desmit medaļas vieglatlētikas disciplīnās: divas zelta medaļas savā pūrā saņēma Dace (5 un 10 km soļojumā), "zelts" un "sudrabs" Santai (lodes grūšanā un diska mešanā), "zelts" arī pasaules čempionei telpās, šķēpa raidītājai Līgai Platpīrei, divi "sudrabi" Zinaīdai Rācenājai (10 un 5 km skrējienā), "sudraba" medaļa arī Zintim (5 km skrējienā) un Dainim (1500 m skrējienā), bet "bronza" Marijai (trīssoļlēkšanā). Viss medaļu pūrs iegūts tikai sešās dienās. Laiks tika aizvadīts aizraujoši.
Autors: GUNĀRS MATS
AUTORA foto