21. maijā norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts spēka trīscīņā. Sacensībām pieteicās 44 dalībnieki, bet diemžēl startēja tikai 38.
Ņemot vērā to, ka Madonā tas ir pirmais čempionāts, dalībnieku konkurence bija pietiekami liela.
Pauerliftings ir viens no masveidīgākajiem smagatlētikas sporta veidiem pasaulē, un domājams, ka tā popularitāte tikai pieaugs. Par Madonas absolūto čempionu kļuva spēkavīrs Didzis Zariņš no SCK "Madona" (pietupiens – 300 kg, spiešana guļus – 190 kg, vilkme – 300 kg, summa – 790 kg). Otrās un trešās vietas kausi aizceļoja uz KSP "Gulbene", jo 2. vietā ierindojās Gints Šķenders, 3. vietā – Aigars Cīrulis. Jauniešu grupā par absolūto čempionu kļuva Ivo Cielaks (SCK "Madona", personīgais svars – 64,1 kg, pietupiens – 175 kg, spiešana guļus – 92,5 kg, vilkme – 180 kg, summa – 447,5 kg). Otrajā vietā –
Roberts Bašķers no KSP "Gulbene", trešajā – Kalvis Trops no SCK "Madona".
Nākamgad ceram uz aktīvāku vietējo klubu un individuālo sportistu līdzdalību.
Paldies Madonas novada pašvaldībai, sporta darba organizatoram Mārim Gailumam un uzņēmējam Kasparam Garlejam par aktīvu ieguldījumu un ieinteresētību pauerliftinga attīstībā Madonas novadā.
Ar visiem rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.madona.lv sadaļā "Sports".
Autors: GUNVARS BROKS
Foto no personiskā arhīva