Jūnija sākumā, uzreiz pēc SJBL finālsacensībām Madonā, Rīgā tika pulcināti šīs vecuma grupas (14 gadu) labākie jaunie basketbolisti.
Tika komplektēta puišu un meiteņu Latvijas izlase basketbolā gaidāmajām Baltijas kausa izcīņas sacensībām. Kandidātu vidū bija arī Madonas BJSS audzēknis Zigmārs Raimo. Vēl kandidātu pulkā: Oskars Gorbants, Žanis Jankovskis, Artis Šulcs (visi Ventspils „Spars"), Artūrs Strautiņš, Kristers Zoriks (BS „Rīga/DSN"), Dāvis Gūtmanis, Kristaps Feikners (Saldus), Renārs Birkāns, Arnolds Krauklis, Artūrs Ģērmanis (BS „Rīga/Rīdzene"), Džeiks Eduards Krūmiņš („Ķeizarmežs"), Reinis Morics, Elmārs Ponomorenko (BS „Rīga/Pārdaugava"), Ralfs Gulāns, Elvijs Poļanskis (Ogre).
Galvenais treneris – Mārtiņš Fomins, treneris – Uvis Helmanis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.06.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva