Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Zigmārs Raimo spēlē BS “VEF” komandā

Redakcija

Autors • 28.11.2012.

Zigmārs Raimo spēlē BS “VEF” komandā
Burtu lielums

No 23. līdz 25. novembrim Rīgā notika Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) 1. divīzijas 1. posma sacensības. Basketbola skolas VEF sastāvā šajā turnīrā piedalījās Madonas BJSS audzēknis Zigmārs Raimo.

Pirms nedēļas savas 1. posma sacensības (arī Rīgā) aizvadīja otra Latvijas komanda – BJSC DSN. Tātad Latviju šajā jaunatnes basketbola Eiropas augstākajā sabiedrībā pārstāv tikai divas komandas – BS "VEF" un DSN.
Eiropas Jaunatnes basketbola līga rīko plašākās starptautiskās sacensības Latvijā komandu sporta veidos. EYBL dalībvalstis ir Baltkrievija, Bulgārija, Dānija, Igaunija, Kazahstāna, Krievija, Latvija, Lietuva, Polija, Somija, Spānija, Ukraina, Ungārija, Zviedrija. Šogad līgā spēlē 190 komandas no 14 valstīm. Latvijā notiks 29 no 84 līgas sabraukumiem. 2013. gada sezonā EYBL piedalās 41 Latvijas komanda no 9 pilsētām – Jelgavas, Jēkabpils, Jūrmalas, Liepājas, Ogres, Rīgas, Saldus, Valmieras un Ventspils.
Pagājušajā sezonā sadarbībā ar Jēkabpils komandu šīs līgas 2. divīzijā pozitīvi izskanēja arī Madonas vārds. Pavisam neloģiskā veidā Madonas BJSS šķīrās no dažiem šīs komandas spēlētājiem, un tikpat jocīgā veidā arī palikām bez dalības EYBL.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.11.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris


AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px