Šosestdien, 4. februārī, Madonas kartinga trasē notiks sacensības standarta automašīnām ziemas apstākļos. Tiek aicināti gan dalībnieki, gan arī skatītāji, kas varēs just līdzi braucējiem un izbaudīt sportisko atmosfēru.
Dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 8, pirmais starts tiks dots pulksten 10. "TSK Madona" informē, ka sacensību norise būs tāda pati kā pagājušajā gadā, vienīgi nebūs kvadriciklu klases. Automašīnām ieskaites klases: RWD (a/m ar aizmugures ass piedziņu), FWD (a/m ar priekšas ass piedziņu), AWD (a/m ar visu riteņu piedziņu), jaunieši un dāmas.
Pagājušajā gadā notika divi posmi – janvārī un februārī. Uz pirmajām sacensībām savu meistarību līkumotajos kartinga trases ceļos pārbaudīt bija ieradušies 52 dalībnieki. Otrajā kārtā uz starta stājās 42 dalībnieki. Sacensības apmeklēja ne tikai Madonas automīļi, bet arī braucēji no Jēkabpils, Rēzeknes, Ludzas, Ogres, Smiltenes.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto