Patīkama ziņa visiem, kas interesējās, vai sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” var iznomāt distanču slēpošanas inventāru, — kopš 11. decembra atklāta sporta biedrības “Savējie M” un kluba “Mežmalas MTB” jaunā sporta inventāra nomātava. Tā darbojas visas dienas, izņemot pirmdienas.
Tie, kas vēlas baudīt ziemas priekus baltajās distancēs, bet kam nav savu slēpju, tagad tās var iznomāt. Patlaban tiek piedāvāts iznomāt 40 pāru firmas Fischer distanču slēpju, nūju un dažāda izmēra slēpju zābaku, kam pievienosies arī inventārs nūjotājiem, skrituļotājiem, rollerslēpotājiem un riteņbraucējiem. Slēpju nomas punkts “Smeceres silā” tika atklāts jau šā gada sākumā, bet tas darbojās pagaidu telpās, un, ja būsit vērīgi, pamanīsit, ka vecās, savu laiku nokalpojušās celtnes vietā, kur sākotnēji atradās nomātava, tagad ir tukšs laukums. Jaunajam namiņam paiet garām nevar, un, kā vēsta norāde “Slēpju noma”, namiņā pietiks vietas arī, lai sasildītos, iemalkotu tēju vai kafiju.
Jaunais nomas namiņš ir tapis, pateicoties sporta biedrības “Savējie M” projektam par Madonas novada iedzīvotāju iesaistīšanu dažādās sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātēs” Iesniedzot to Lauku atbalsta dienestā, saņemta gan “zaļā gaisma” idejas īstenošanai, gan visbeidzot — ELFLA fonda atbalsts 85% apmērā.
Kā jau ikvienas jaunas celtnes atklāšanā, svinīgo uzrunu teica pilnsabiedrības “A. A. & Būvkompānijas” pārstāvis Arvīds Apfelbaums, kas darbojas arī biedrības “Savējie M” valdē, aicinot vispirms ar klusuma brīdi pieminēt Zigmundu Āboliņu, sporta entuziastu, kura idejas dzīvo sporta biedrības “Savējie M” darbībā.
Vēlot daudz klientu, atklāšanas lenti pārgrieza Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un biedrības “Mežmalas MTB” sporta darba organizators Gints Jubelis.
— Klubam “Mežmalas MTB” ir sava stratēģija sporta jomā — palīdzēt izvirzīties talantīgiem jauniešiem un lauku bērniem, kuri aktīvi sporto, — sacīja Arvīds Apfelbaums.
Citādāk domājam arī par veselību, jo to var uzlabot ne tikai poliklīnikā, bet ar aktīvu dzīvesveidu. Atbalstām arī tos, kuri savas aktīvās gaitas ir beiguši, bet kuriem sports ir asinīs. Jā, esam sponsori, bet kluba darbība jāveido tā, lai tas pastāvētu ilgi, līdz ar to arī pašiem ir aktīvāk jādarbojas, — sacīja Arvīds Apfelbaums.
Klubs “Mežmalas MTB” atzīmē 4 gadu pastāvēšanu un pamazām vien ir pierādījis savu vietu sporta dzīvē un tās organizēšanā. Arī nomas punkts ir viena no saliņām ar daudzām labām lietām, kas tapusi sadarbībā ar biedrību “Savējie M” un sponsoriem.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 14.12.2010.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AUTORES foto