Noslēdzies pirmais Madonas novada čempionāts minifutbolā (7 x 7). Par pirmo Madonas novada čempioni kļuva komanda "Westra", otrajā vietā – "Signāls EM", trešajā vietā – komanda "Kvarcs".
Čempionātu uzsāka 7 komandas: "Westra", "Signāls EM", "Kvarcs", "Kusa", "Kvartālisti", "Degumnieki" un "Vaivīte". Uz pēdējo spēļu kārtu neieradās "Vaivīte", tā radot dažādus sarežģījumus sacensību kopvērtējumā.
9. oktobrī Madonas stadionā notika izšķirošās spēles par Madonas novada atklātā čempionāta uzvarētāja titulu. Priecēja saulainais laiks. Kā jau futbola laukumā ritēja asa, reizēm arī rupja bezkompromisa cīņa par katru bumbu. Par to arī liecināja parādīto kartīšu skaits spēlētājiem un smagā trauma, ko guva kāds no futbolistiem, kad rupji nospēlēja kāds spēlētājs.
Čempionu komandas sastāvā spēlēja un vārtus guva: K. Vanags, S. Arsentjevs, Dz. Tonnis (1), J. Arcimovičs (3), K. Dzenis, L. Lancmanis, A. Meščerskis, L. Rumps, J. Zuitiņš (4), G. Gailums (1), Kl. Sveķis (8), I. Tonnis (2), J. Sūcis, J. Titovs, A. Verebs (4).
Čempionāta rezultatīvākie spēlētāji – A. Ikaunieks ("Kvarcs") un Kl. Sveķis ar gūtajiem 8 vārtiem.
Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus, medaļas un diplomus.
Futbolistu vārdā paldies Madonas novada pašvaldībai un Jānim Pujatam par ieguldīto darbu futbola laukuma un stadiona sagatavošanā spēlēm visas futbola sezonas laikā.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
čempionāta galvenā sekretāre
Foto no personiskā arhīva