Martā jau 12. reizi Madonā notiek sporta veterānu kausu izcīņa volejbolā senioriem.
Sporta centrā abos volejbola laukumos par novada dāvāto kausu cīņā iesaistījās 9 novadu vīru V-45+ grupas komandas. Pēc izspēlēto divu apakšgrupu turnīriem par trešās vietas kausu cīnījās Lubānas un „Latvijas valsts mežu" komandas. Pēc sīvām cīņām bronza šoreiz tika lubāniešiem. Par šīs grupas galveno balvu sacentās Neretas un Palsmanes komandas. Lielo kausu un zelta medaļas šoreiz ieguva Neretas komanda.
1. vidusskolas sporta zālē sacentās sievietes S-45+ grupā. Piecu komandu konkurencē, nezaudējot ne setu, pirmo vietu, zelta medaļas un lielo kausu saņēma Cēsu komanda. Otro vietu (ar zaudējumu uzvarētājiem) ieguva Limbažu komanda, kas kausa izcīņas sacensībās piedalījās pirmo reizi. Jāatzīmē, ka limbažnieces zaudēja vienu setu (punktu) pret madonietēm. Mājinieces prata izcīnīt arī vienu punktu no Valmieras seniorēm (2 : 1). Pēdējā spēlē valmierietes, zaudējot setu spēlē pret Valku, nodrošināja madonietēm trešo vietu – bronzas medaļas un mazo kausu. Valmieras komandai šoreiz – 4. vieta, Valkas spēlētājām – 5. vieta.
2. vidusskolas sporta zālē spēlēja seniori V-55+ grupā. Triju komandu cīņā uzvarēja valmierieši, otro vietu izcīnīja cēsnieki. Mājinieki bija viesmīlīgi un samierinājās ar 3. vietu – bronzas medaļām un mazo kausu.
Medaļas un kausus sarūpēja Madonas novada dome.
20. martā Jelgavā 47. sporta spēlēs veterāniem Madonas novadu pārstāvēs S-50+, V-45+ un V-55+ komandu dalībnieki.
Autors: GUNĀRS MATS,
sacensību koordinators
INGRĪDAS LĪDAKAS foto