Notikušas Madonas pilsētas atklātā čempionāta 2. posma spēles pludmales volejbolā.
Vīriem spraigā cīņā 29 komandu konkurencē par posma uzvarētājiem kļuva Gatis Platpīrs un Arnis Tunte (komanda "Griškas" – Vecpiebalga), otrajā vietā – komanda "Eži" (Bērzaune + Ērgļi), bet trešo vietu ieguva Madonas VK komanda.
Dāmām par otrā posma uzvarētājām kļuva gulbenietes – komanda "Tieši rokā" (Daiga Ņikitina, Sandra Vaivode, Aija Cirpone un Una Markova), otrās – komanda "Āfrika" (Madonas rajons), trešās – komanda "FĀBES" – Lubāna.
Informāciju sagatavoja: GUNĀRS MATS
sacensību galvenais sekretārs