Igaunijas pilsētā Tartu gadskārtējās karatē sacensībās "Falco cup 2012" piedalījās arī deviņi sportisti no sporta centra "Samuraji".
Sporta centra "Samuraji" sportisti kārtējo reizi pierādīja, ka ir vieni no labākajiem, jo visi deviņi mājup atgriezās ar godalgām. Šīs sacensības nekad nav izcēlušās ar lielu dalībnieku skaitu, bet par kvalitāti sūdzēties nevar, jo šis ir viens no beidzamajiem Igaunijas etapiem pirms Eiropas čempionāta, kad tiek noskaidroti Igaunijas karatē izlases dalībnieki. Arī šogad kategorijās bija salīdzinoši maz dalībnieku (5-10), bet viņi ir visstiprākie Igaunijas karatisti.
Pirmo vietu ieguva Kristīne Vīča, Niks Dieriņš, Toms Prokopenko, otro vietu – Dagnis Lībors, Dāvis Broks, Arta Paliļonīte, Madara Bērziņa, trešo vietu – Rainers Ramanis, Pēteris Akmentiņš.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
AUTORA foto