Šodien Madonas sporta centrā aizraujošās izslēgšanas spēlēs būs reta iespēja vērot visas trīs Madonas novada komandas, kuras piedalās Latvijas florbola čempionātā.
Vispirms pulksten 16 nūjas krustos 2. līgas komandas „Madona 2" un „FK Kalsnava". Madonieši 16 regulārās sezonas Vidzemes apakšgrupas spēlēs izcīnīja 16 uzvaru pamatlaikā. Tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs ar 8 uzvarām un 8 zaudējumiem izcīnīja arī „FK Kalsnava", kas regulāro sezonu noslēdza, Vidzemes apakšgrupā ierindojoties 3. vietā. Izloze abas mūsu novada komandas ir savedusi kopā, un nu kalsnaviešiem tiek dota iespēja pierādīt, ka 4 regulārajā sezonā piedzīvotie zaudējumi pret madoniešiem izslēgšanas spēlēs neko nenozīmē. Otrā spēle komandām būs 11. martā pulksten 20 Kalsnavas pamatskolā, bet, ja būs nepieciešama trešā spēle, tad komandas vēlreiz tiksies 13. martā pulksten 13 Madonas sporta centrā.
Vienu izslēgšanas spēli jau ir paguvusi aizvadīt čempionāta 1. līgā spēlējošā Madonas komanda. Regulāro sezonu madonieši noslēdza, ar rezultātu 21 : 5 sagraujot „Valku" un ierindojoties 6. vietā. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā madoniešu pretinieki ir „Ādaži" (3. vieta). Viena spēle mūsējiem jau izbraukumā ir notikusi, un diemžēl tajā viņi cieta sakāvi ar 8 : 6. Iespēja revanšēties būs jau šodien pulksten 19, uzreiz pēc 2. līgas komandu spēles. Ja Madonas florbola komanda izcīnīs uzvaru, tad izšķirošā – trešā – spēle jau nākamajā dienā norisināsies Ādažos.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS