Ļaudonas vidusskolā no 26. līdz 30. decembrim norisinājās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola nodaļas rīkotā treniņnometne.
– Treniņnometnē piedalījās 1999., 1998. un 1997. gadā dzimušie basketbolisti, pavisam – 23 puiši. Trenējāmies Ļaudonas vidusskolas sporta zālē trīs reizes dienā, lai uzlabotu savu sportisko formu. No 4. līdz 6. janvārim Madonas sporta centrā notiks "Madonas kauss", kur šo vecuma grupu puišu komandām būs jāspēlē, –
pastāstīja treneris, Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs Agnis Beķeris. Basketbolistu vārdā viņš pateicas Ļaudonas vidusskolas kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ