Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Viļānos mūsu spēlētājiem varēja būt arī labāk

Redakcija

Autors • 31.01.2012.

Burtu lielums

Lai iesaistītos novada atklātajā kausa izcīņā "Ziema 2012", uz Viļāniem devās arī grupa Madonas reģiona dambretistu.

Cīņas izvērtās ļoti spraigas. Uz skaisto kausu jau no sacensību pirmajām kārtām "pieteicās" tikai divi – meirānietis Valdis Mass un viļānietis Mārtiņš Asaris. Savstarpējo cīņu beidzot neizšķirti, bet uzvarot visus pārējos konkurentus, pie finiša viņi nonāca līdzīgā situācijā. Kausu uz pusēm zāģēt negribējās, tāpēc tika noteikts papildmačs divās partijās ar saīsinātu laika kontroli, kur pirmā beidzās neizšķirti, bet otrajā uzvarēja un pie kausa tika mājinieks. Valdim nācās samierināties ar sudraba medaļu, bet pie bronzas tika pasākuma organizators Ivans Volosanovs.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.02.2012.

Autors: M. VĪRS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px