11. un 12. decembrī Cēsīs notika Swedbank LJBL mini grupu pārspēles Austrumu konkurencē.
Iepriekš mūsu komandas bija spēlējušas 2 apļu turnīru ar savas apakšgrupas komandām no Jēkabpils, Rēzeknes, Līvāniem, Rugājiem, Krāslavas, kur veidojās labāko komandu četrinieks, kas tagad spēlēja ar otras apakšgrupas labākajām četrām komandām.
U-12 un U-13 vecuma grupā tagad veidojās apakšgrupas ar 8 komandām un noteica 1.-8. vietas ieguvējas komandas, lai jau jaunajā gadā stiprākās 4 komandas mērotos spēkiem ar Centra un Rietumu labākajām četrām komandām.
Uzdevums tika izpildīts, jo U-12 vecuma grupas komanda pārspēlēs zaudēja tikai "Valmierai" ar rezultātu 21 : 81, bet izcīnīja uzvaru spēlē ar "Gulbeni" ar 50 : 39, spēlē ar "Rūjienu" uzvarēja ar rezultātu 40 : 28, ar "Cēsīm" – 49 : 45. Labākie komandā bija E. Pētersons, K. Janiselis, R. Gudbergs, K. Ķeveris, A. Možanskis. No 8 Austrumu komandām U-12 komanda ierindojās 2. vietā.
Tāpat arī U-13 komanda zaudēja tikai spēlē ar Cēsu komandu (25 : 42), bet pieveica "Rūjienu" ar rezultātu 54 : 34, komandu "Limbaži/Salacgrīva" – ar 20 : 0, "Valmieru" –
ar rezultātu 64 : 36. Labākie komandā bija M. Kalniņš, E. Sirmbārdis, A. Jurkāns, D. Sakne, N. Nīgalis. Arī šī komanda no 8 ierindojās 2. vietā Austrumos.
Paldies Ērgļu puišiem un trenerim Ivaram Teterim, kuri abas dienas pievienojās komandām. Lūgums vecākiem – ja puiši kādreiz netiek uz spēlēm, vajadzētu paziņot trenerim, jo šīm komandām uz spēli obligāti jāierodas 10 spēlētāju sastāvā.
13. decembrī 1. divīzijas U-14 komanda izbraukumā piedzīvoja trešo zaudējumu pret BS "Rīga/Rīdzene" komandu ar rezultātu 36 : 58 (E. Lazdups – 18 p.). Nākamās spēles – Valmierā un Liepājā, pēc kurām apmeklēsim arī LBL spēles, un ceru, ka vecāki tiks galā ar audzēkņu sekmēm, veselību, attieksmi un pāriešanu uz citiem sporta veidiem, jo mūsu pilsēta ir pārāk maza.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto