Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vieglatlētu vasaras starti

Redakcija

Autors • 19.08.2010.

Vieglatlētu vasaras starti
Burtu lielums

Ar Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kausu izcīņas sacensību 4. posmu, kas notika 10. augustā Jēkabpils stadionā, noslēgusies Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētu vasaras sacensību sezona. Sacensības tika rīkotas sadarbībā ar NIKE.

Startējot visos četros posmos (Valmierā, Bauskā, Ventspilī un Jēkabpilī), tika vērtēti trīs labākie katra sportista starti konkrētā disciplīnā. Jauniešu grupā (1995. g. dz. un jaunāki) par uzvarētāju kopvērtējumā šķēpa mešanā kļuva madonietis Emīls Ozoliņš, viņam arī 3. vieta tāllēkšanā. Tāpat kopvērtējumā 3. vieta madonietim Kasparam Krūmiņam 400 m skrējienā. Pieaugušo grupā (1994. g. dz. un vecāki) kopvērtējumā 2. vieta madonietei Baibai Krauklītei lodes grūšanā un ļaudonietei Diānai Jakubjaņecai izturības distancēs — 3000 un 1500 m skrējienā.

Paralēli LVS kausa posmiem sportisti spēkiem mērojās Latvijas čempionātos. 30. maijā Rīgā „C” grupā (1997.—1998. g. dz.) vienīgo — bronzas — medaļu izdevās izcīnīt ļaudonietim Krišjānim Beļauniekam 80 m barjerskrējienā. 2. un 3. jūlijā Ventspilī „B” grupā (1995.—1996. g. dz.) tika izcīnītas jau trīs medaļas. Emīlam Ozoliņam — sudrabs 110 m barjerskrējienā, bet cesvainietim Didzim Siksalietim — bronza 300 m barjerskrējienā un tāllēkšanā. Junioru grupā (1991.—1992. g. dz.) tikām pie sešām medaļām. Cesvainietim Jānim Vanagam — zelts augstlēkšanā ar teicamu rezultātu 2 m 14 cm. Sudraba medaļu komandai izcīnīja Baiba Krauklīte 4 kg lodes grūšanā (11,81) un diska mešanā (34,82), Diāna Jakubjaņeca 3000 m skrējienā (11.29,10) un kalsnaviete Saija Bikanova augstlēkšanā (1,60). Vēl Saijai — bronza 100 m barjerskriešanā (15,84). 30. un 31. jūlijā Valmierā „A” grupā (1993.—1994. g. dz.) atkal mūsējiem trīs medaļas. Varakļānietei Leldei Svilānei — sudrabs augstlēkšanā (1,63), kalsnavietei Lilitai Gercēnai — bronza 3000 m skrējienā. Tāpat bronza 4 x 100 m stafetē — Varakļānu jauniešiem: Edgaram Erelam, Danielam Garančam, Laurim Ikauniekam un Artūram Kazākam.

5. un 6. jūnijā Jēkabpilī sacentās daudzcīņnieki. „B” grupā par Latvijas čempionu astoņcīņā kļuva Didzis Siksalietis, kopsummā sakrājot 4054 punktus. „A” grupā sudraba medaļu astoņcīņā izcīnīja madonietis Dāvis Birkavs, kopsummā sakrājot 4839 punktus.

Paldies sportistiem un viņu treneriem — Zigmāram Gulbim, Arvim Strodam, Aleksandram Krauklītim un Lanai Līcītei — par cīņassparu, sacensībās aizstāvot Madonas sporta skolas godu. Uz tikšanos jau rudens startos!

Autors: ANITA KRAUKLĪTE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px