Septiņi Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti izcīnījuši tiesības šosezon pārstāvēt Latvijas izlasi starptautiskās sacensībās.
U-13 izlasē 18.-19. jūnijā starptautiskajā vieglatlētikas festivālā Varšavā (Polija) piedalījās Krišjānis Beļaunieks bumbiņas mešanā un Reno Apinis tāllēkšanā, izcīnot attiecīgi 4. un 6. vietu.
U-18 izlasē sekmīgi startēja Roberts Naglis un Didzis Siksalietis. Didzis 21.-22. maijā piedalījās Baltijas valstu mačsacīkstēs Rakverē (Igaunija), kur izcīnīja 9. vietu astoņcīņā (4353 punkti). Savukārt 5.-6. augustā Baltijas valstu mačsacīkstēs Jēkabpilī trīssoļlēkšanā Roberts ieguva 3. vietu (13,60 m), bet Didzis – 6. vietu (12,68 m).
U-20 izlasē Jānis Vanags 21.-24. jūlijā Tallinā piedalījās Eiropas junioru čempionātā, kur augstlēkšanā izcīnīja 15. vietu.
Nacionālajā izlasē veiksmīgi startēja Edgars Eriņš un Jānis Razgalis, kas 18.-19. jūnijā pārstāvēja Latviju Eiropas čempionātā komandām 2. līgā Novi Sadā (Serbija). Jānim – 7. vieta 1500 m skrējienā (3.52,26). Edgars 2.-3. jūlijā Ribeira Bravā (Portugāle) Eiropas kausā daudzcīņā 2. līgā ieguva 1. vietu desmitcīņā (7513 punktu).
Vieglatlētiem vasaras sezona ir noslēgusies, tikai Edgaram Eriņam tā vēl turpinās, jo jāgatavojas pasaules čempionātam, kas norisināsies no 27. augusta līdz 4. septembrim Dienvidkorejas pilsētā Tegu. Jau laikraksta jūnija numurā rakstīju, ka Edgars Latvijas čempionātā desmitcīņā laboja Latvijas rekordu un izpildīja pasaules čempionāta A normatīvu. Turēsim īkšķus par Edgaru!
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS
vieglatlētikas nodaļas vadītāja
AUTORES foto