16. aprīlī Valmierā norisinājās 2011. gada Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, kurā piedalījās 88 dalībnieki no 20 komandām. Madonu pārstāvēja smagatlētikas un cīņas kluba komanda.
Intars Grāvītis (1. vieta senioru grupā absolūtajā vērtējumā), Gunvars Broks (1. vieta kat. līdz 93 kg un 2. vieta absolūtajā vērtējumā vīru grupā), Didzis Zariņš (1. vieta kat. 105+ vīriem), Oskars Trops (2. vieta kat. līdz 66 kg vīru grupā).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autors: GUNVARS BROKS
Foto no personiskā arhīva