Sniega pilnajā Vestienā, lai piedalītos ziemas orientēšanās sacensībās "Madonas kauss 2011", ar slēpēm sabrauca ap 200 dalībnieku.
Lasiet laikrakstā STARS 13.01.2011.
Autore: ANDA BĪRIŅA,
LOF preses dienests
Sniega pilnajā Vestienā, lai piedalītos ziemas orientēšanās sacensībās "Madonas kauss 2011", ar slēpēm sabrauca ap 200 dalībnieku.
Lasiet laikrakstā STARS 13.01.2011.
Autore: ANDA BĪRIŅA,
LOF preses dienests
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.