Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vēl tikai pirmās spēles

Redakcija

Autors • 09.11.2009.

Vēl tikai pirmās spēles
Burtu lielums

Kamēr Latvijas basketbola līgas (LBL) 1. un 2. divīzijas komandas jau labu laiku turpina sezonu, pēc spēka trešās valsts līgas – Amatieru basketbola līgas (ABL) – sezona tikai sākusies.

Šajā līgā (ABL) šosezon būs Centra un Austrumu divīzija. Centra divīzijā spēlēs 12, bet Austrumu – 9 vienības. Austrumos piedalīsies šādas komandas: "Madona/SEB", "Pārgauja/Cēsis", "Lielvārde", "Salacgrīva", "Beverīna" (Brenguļi), "Rugāji", "Dārznieks/Cēsis", "Valmiera", "Gulbene".

23. oktobrī Madonas sporta centrā uzņēmām jauno Gulbenes komandu, un pirmajā spēlē tika izcīnīta pirmā uzvara ar rezultātu 70 : 58. Šajā spēlē labu sniegumu parādīja Jānis Vācietis (15 punktu). 28. oktobrī viesojāmies Brenguļos, kur spēlējām ar komandu "Beverīna". Šajā komandā spēlē bijušie un tagadējie jaunās paaudzes BK "Valmiera" komandas spēlētāji, kas rāda ļoti labu sniegumu. Šeit piedzīvots arī mūsu pirmais zaudējums (80 : 56). Vislabāk šajā spēlē ar metienu realizāciju veicās Alvim Lazdupam, kas guva 14 punktu.

Nākamās spēles aizvadīsim Cēsīs 13. novembrī, tiekoties ar komandu "Dārznieks/Cēsis", bet nākamā mājas spēle Madonas pilsētas sporta centrā notiks 20. novembrī pulksten 19 ar "Rugājiem".

Sekot līdzi BK "Madona" aktualitātēm iespējams arī sociālajā tīmeklī Twitter: www.twitter.com/bkmadona.

AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px