Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgā 1. apļa sacensības virzās uz noslēguma fāzi, kas nozīmē, ka saspringtākās cīņas vēl gaidāmas decembrī.
Jaunākajiem – trenera Arvja Gruntes – basketbolistiem 1. kārtas spēles beigušās, bet 15. un 16. decembrī sāksies 2. kārtas sacensības. U-12 komandas puiši 10. novembrī izbraukumā ar rezultātu 45 : 50 piekāpās rūjieniešiem, U-13 komanda arī zaudēja ar 24 : 53. 18. novembrī Madonā U-12 zēni ar rezultātu 62 : 20 apspēlēja Līvānu vienaudžus. 23. novembrī Smiltenē U-13 zēni uzvarēja Smiltenes komandu ar 79 : 13. 24. novembrī Madonā U-12 zēni uzvarēja Cēsu vienaudžus ar 47 : 19, bet U-13 zēni zaudēja cēsniekiem – 20 : 69. Pēc pirmās kārtas spēlēm U-12 grupas zēniem 11 komandu konkurencē ir nodrošināta vieta pirmajā piecniekā – 5 uzvaras, 5 zaudējumi. U-13 zēniem 10 komandu konkurencē ar 3 uzvarām un 6 zaudējumiem vieta ir tikai labāko astotniekā. U-13 komandā spēlēs izceļas I. Misiņš, D. Kolns, J . D. Zvaigzne, bet U-12 komandā par vērtīgiem spēlētājiem kļuvuši D. K. Šulcs, J. R. Kalniņš, J. Šķēle.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.11.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto