Madonā pludmales volejbola laukumos risinājās pilsētas atklātā čempionāta 1. posma sacensības pludmales volejbolā.
Vīru 2:2:3 sacensības risinājās kopējā konkurencē, un 22 komandu vidū trešo vietu izcīnīja komanda "Lībieši" (Madona), otro vietu – komanda "Uldis" (Jēkabpils), bet par posma uzvarētājiem kļuva Normunds Liepa un Ģirts Brakmanis (Smiltene I). Kopumā tika izspēlētas 50 spēles.
Sieviešu komandu cīņā 3:3 piedalījās 9 komandas. Pēc izspēlētām 20 spēlēm finālā 3. vietu izcīnīja komanda "Āfrika" (Madona), otro vietu – komanda "Tieši rokā" (Gulbene), bet kā pirmā posma uzvarētājas ar balvām tika sveiktas Agnija Dobrovoļska, Sanda Ragozina un Laura Stradiņa (Gulbene) – komandas "Rozā zilonēni" spēlētājas.
Sacensības vadīja galvenais tiesnesis Arkādijs Strods.
Otrais posms notiks 11. un 12. jūlijā. Sacensībās var iesaistīties visi spēlētgribētāji.
Autors: GUNĀRS MATS
sacensību galvenais sekretārs
AUTORA foto