Ziemu ir nomainījis pavasaris, slēpes ir noliktas malā. Vieni kāpj uz riteņiem un sāk mīt pedāļus, citi atkal ņem rokās kompasu un dodas orientēšanās distancēs. Ir sākusies vasaras sporta veidu sezona, un to ļoti labi ir uzsākuši „Mežmalas MTB" komandas sportisti.
1. maijā norisinājās SEB Latvijas čempionāta kalnu divriteņu maratona pirmais posms. Distancē devās 16 „Mežmalas MTB" sportisti. Sporta klasē bija jāpieveic 63 km gara distance. Startēja vairāk nekā 200 sportistu. Komandas izcīnītās vietas: Andris Ansons – 16., Aigars Zīmelis – 31., Aleksandrs Patrijuks – 65., Krišs Knodze – 80., Juris Sniķis – 81., Juris Galibeckis – 156. vieta. Tautas klasē bija jāveic 39 km gara distance, un tajā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 2000. Komandas izcīnītās vietas: Uģis Jakubovskis – 84., Uldis Lapsa – 138., Edgars Āboliņš – 212., Sandris Kaparkalējs – 240., Rūdolfs Kļaviņš – 258., Jānis Indriksons – 310., Ivars Gruduls – 536., Jānis Arents – 601. vieta. Kopvērtējumā sporta klasē 23 komandu konkurencē komanda „Mežmalas MTB" atrodas 9. vietā, bet tautas klasē (105 komandas) – 25. vietā. Šis bija tikai 1. posms, un lielā cīņa vēl ir priekšā. Nākamais posms notiks Smiltenē 15. maijā. Turēsim īkšķus par savējiem!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.05.2011.
Sporta biedrība „Savējie M"