Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vasaras biatlons – uz šautuvi

Redakcija

Autors • 03.10.2007.

Vasaras biatlons – uz šautuvi
Burtu lielums

Divas dienas – 22. un 23. septembrī – Madonā, "Smeceres sila" slēpošanas un biatlona bāzē, norisinājās Latvijas jaunatnes sacensības vasaras biatlonā. Tajās piedalījās dalībnieki no Alūksnes, Talsu, Cēsu, Daugavpils, Aizkraukles, Krāslavas, Madonas sporta skolām, slēpošanas un biatlona kluba "Madona", Rīgas un Aglonas.

Tā kā slēpošanas un biatlona sporta bāzē "Smeceres sils" iesāktie remontdarbi vēl nav pabeigti, asfalta seguma uzklāšana jaunajai rollertrasei iekavējusies, braukšana ar rolleriem, kas parasti ir slēpošanas vietā vasaras biatlona sacensībās, tika nomainīta ar krosa distancēm. Skriešanu veiksmīgi sakombinējot ar precīzu šaušanu, tika noskaidroti čempioni.

Sacensību pirmajā dienā juniori un jaunieši, kā arī veterāni sacentās 6 km distancē, A grupas jaunietes skrēja 5 km, B grupas dalībnieki – 4 km, C grupa un veterānes – 3 km. Par čempioniem savās grupās kļuva Atis Putnis no Alūksnes BJSS, Georgijs Osipovs, Anastasija Sardiko no Daugavpils BJSS, Elīna Eiduka no Aizkraukles SS, Jānis Neimanis, Reinis Korsunovs no Talsu BJSS, Pēteris Petrovskis no Cēsu SS, Kristīne Liepiņa no Krāslavas SS, Vita Lanceniece no Rīgas. No mūsu rajona biatlonistiem sudraba medaļu A grupā izcīnīja Madonas BJSS audzēknis Rolands Pužulis, veterānu konkurencē otrajā vietā – Jānis Putniņš un Māra Putniņa no SBK "Madona", C grupā otrajā vietā – Laura Kupča, trešajā – Krista Kupča un Artūrs Ivanovs (Madonas BJSS), juniors Ivo Grandāns no Madonas BJSS ierindojās trešajā vietā.

No Madonas BJSS audzēkņiem čempiona apbalvojumu sprinta distancē saņēma Mārtiņš Indriksons, Krista Kupča un Jānis Putniņš (SBK "Madona"), kā arī Arvis Robalds (Talsu BJSS), Toms Praulītis, Ieva Glāzere, Baiba Bendika, Pēteris Petrovskis (visi no Cēsu SS). A grupā otrajā vietā – Rolands Pužulis, trešajā – Harijs Zaķis no Madonas BJSS, B grupā trešajā vietā – Matīss Spaile, C grupā otrajā vietā – Laura Kupča (Madonas BJSS). 23. septembrī sacensību uzvarētājiem sprinta distancēs kausus pasniedza Latvijas Biatlona federācijas (LBF) valdes pārstāve Gundega Redliha.
Saulainais 22. septembris ļāva arī turpat "Smeceres silā", baudot dabas skaistumu, noturēt LBF treneru padomes sanāksmi. Tajā piedalījās arī LBF prezidents Jānis Bērziņš, valdes pārstāvji Gundega Redliha un Jēkabs Nākums.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

AGRA VECKALNIŅA foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px