15. augustā Pļaviņu biatlona bāzē „Jankas” notika Latvijas kausa izcīņa vasaras biatlonā „D” vecuma grupas zēniem un meitenēm.
Madonas BJSS komandā startēja sešpadsmit jaunie biatlonisti. Vispirms visiem bija jāveic kross — 1,8 km gara distance, tad notika šaušana ar pneimatisko šauteni.
Zēniem 2. vietu izcīnīja Anrijs Pušņakovs, 3. vietā — Kristaps Stabiņš , bet 4. vietā — Jēkabs Putniņš.
Meitenēm 3. vietā — Līva Šahno, 4. vietā — Kima Krūmiņa, bet 6., 7. vietā — Karīna Narkovska un Elizabete Paura.
Uzvarētāji saņēma kausus, bet visi dalībnieki — diplomus par veiksmīgu sacensību grūtību pārvarēšanu.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
ILZES CEKULES foto
ILZES CEKULES foto