5. septembrī Priekuļos norisinājās slēpošanas-biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņa vasaras biatlonā. Sacensībās piedalījās arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas biatlona nodaļas dalībnieki, ko trenē Aira Bērziņa un Una Arama.
Biatlonā uz rolleriem A grupā 13 km distancē ar četrām šautuvēm Mārtiņš Indriksons ieguva 2. vietu, Matīss Spaile palika 6. vietā.
B grupā, veicot 10,4 km, 7. vieta – Pēterim Putniņam, bet jaunietēm, veicot 7,2 km, 7. vietā – Lāsma Šķēle. C grupā Emīls Ezerkalns pēc 5,4 km palika 8. vietā, bet jaunietēm Daijai Līvai Aivarei – 2. vieta, Laurai Beļajevai – 4. vieta.
Minisprintā ar kopēju startu 1 km distancē A grupā Matīss Spaile bija trešais ātrākais, Lāsma Šķēle – 5. vietā, Daija Līva Aivare savā vecuma grupā uzrādīja otro labāko rezultātu.
Laba debija bija arī mazākajiem sacensību dalībniekiem D grupā individuālajā krosa distancē ar šaušanu. Madonas BJSS pārstāve Anda Kampe izcīnīja 2. vietu, Līva Igaune – 4. vietu. No zēniem 4. vietā – Valts Zaķis, Ralfs Tomass Ābolkalns – 6. vietā, Atis Drozdovs – 7. vietā, Daniels Rutkis – 9. vietā. No 16. līdz 19. vietai ierindojās Madonas BJSS dalībnieki Arvis Kalniņš, Armands Ozdaba, Toms Zvirgzdiņš, Ardijs Cepurītis.
Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.biatlons.lv.
11.-13. septembrī paredzēts arī Latvijas čempionāts vasaras biatlonā (gan uz rolleriem, gan skrienot krosu) Madonā, sporta bāzē "Smeceres sils".
Autore: IVETA ŠMUGĀ