Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) slēpošanas un biatlona nodaļu audzēkņu dienas treniņnometne no 11. līdz 15. jūnijam pulcēja 65 dalībniekus un trenerus.
Madonas BJSS audzēkņiem tālu nav jādodas, lai vasarās trenētos, jo „Smeceres silā" ir visi apstākļi, lai trenētos skriešanā, rollerslēpošanā, pilnveidotu iemaņas biatlona šautuvē, kā arī atpūstos.
Pirmā diena, kas iesākās ar pamatīgu lietu, noritēja lielākoties telpās, bet sportistiem garastāvokli lietus tomēr nesabojāja. Kopš „Smeceres silā" ir tiesnešu un sportistu lielā māja, nevienam lietus vairs nav traucēklis. Lietus lija arī 15. jūnija rītā, kas bija nometnes noslēguma diena. Toties pa vidu tika izbaudīta arī saule un īsts vasaras karstums, divi treniņi dienā, pagaršotas pirmās meža zemenes, uzspēlēts futbols, kā arī notika pārbaudes sacensības 14. jūnijā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.06.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AIRAS BĒRZIŅAS foto