Ziemeļaustrumu futbola līga uzsāks savu 15. sezonu. Jaunatnes čempionātā spēles sāksies maija nogalē, kam pieteikušās 44 komandas septiņās vecuma grupās.
Vasarā notiks sacensības arī meiteņu komandām. Savukārt ZA reģiona 2. līgas čempionātā spēlēs futbolisti no Ludzas novada, Madonas FK "Kvarcs", FB "Gulbene 2005", Rēzeknes SK "Blāzma" un FK "Balvu Vilki". Tiks aizvadīti trīs riņķi, un pirmās spēles notiks jūnija sākumā.
Reģiona minifutbolā piedalīsies sešas komandas: "Stāmeriena", FK "Balvu Vilki", "Viļaka", FK "Kvarcs", FK "Alūksne" un Apes novada "Vidaga". Spēles notiks četros sabraukumos, pirmais paredzēts Alūksnē 30. maijā. Spēļu sākums pulksten 10. Pēc tam komandas 10. jūlijā tiksies Madonā, 28. augustā – Viļakā, 25. septembrī – Gulbenē.
Atbalstīsim savas futbola komandas visas sezonas laikā!
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS