Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Turpina spēlēt ar zaudējumiem

Redakcija

Autors • 09.11.2009.

Burtu lielums

Pēc Latvijas florbola čempionāta 1. līgā pārliecinoši aizvadīta pirmā apļa, kad tika izcīnītas četras uzvaras, ne pārāk veiksmīgs Madonas florbolistiem ir izvērties jaunās sezonas turpinājums.

Par zaudējumu Cēsīs jau rakstīju, taču arī nākamajā izbraukuma spēlē – Siguldā, spēlējot pret vietējo komandu „Latgranula", tika piedzīvota sakāve, ko šoreiz jau var raksturot ar vārdu sagrāve. Uz to norāda ne vien rezultāts (9 : 3), bet arī spēles gaita. Iepriekšējā mačā ar Cēsu komandu varēja teikt, ka madonieši uzvaru atdeva vien spēles galotnē, turpretī spēlē pret siguldiešiem var droši apgalvot, ka vājākā laukumā bija Madonas komanda. Tas izpaudās teju ikvienā spēles elementā. Zaudētas divcīņas, caurumi aizsardzībā, uzbrucēju nekoordinētā saspēle, bezzobainas vairākuma izspēles (kas pat vainagojās ar vieniem zaudētiem vārtiem) un gūzma (tenisa terminoloģiju lietojot) nepiespiesto jeb pretinieka neizprovocēto kļūdu. Diemžēl, viss minētais visvairāk bija raksturīgs tieši pirmās un otrās maiņas spēlētājiem ar lielāko pieredzi.

Pirmais periods madoniešiem vēl ļāva cerēt uz labvēlīgu mača iznākumu. Pēc ceturtajā minūtē zaudētiem vārtiem Igors Kalnačs un Edgars Zass izvirzīja vadībā Madonas komandu, taču visas turpmākās komandas spēlētāju darbības laukumā liecināja, ka problēmas ir lielas. Dažu minūšu laikā tika zaudēti četri vārti, no kuriem pēdējie – spēlējot vairākumā. Perioda beigās vienus vārtus Kārlim Jāņkalnam izdevās atgūt, kas, dodoties pārtraukumā, vēl ļāva nezaudēt cerību. Taču izrādījās, ka pārējos divos periodos madonieši vairs vārtus negūs. Rezultātā – likumsakarīgs zaudējums, no kā daudziem spēlētājiem būtu jāgūst vērtīgas atziņas.

Pagājušajā nedēļā sezonu uzsāka arī Madonas jaunie U-18 florbolisti. Līdzīgi kā „lielajie", arī jaunieši izbraukumā, spēlējot ar Bauskas BJSS florbolistiem, savos vārtos ļāva iemest 9 bumbiņas, kas šajā spēlē nozīmēja zaudējumu, jo pašiem gūt izdevās vien 4 vārtus. Divus vārtus guva Mārtiņš Eleksis, bet pa vārtu guvumam – Arvja Kreicberga un Raivja Kaspara kontā.

Madonas jauniešu un 1. līgas komandām šonedēļ notiks mājas spēles. 1. līgas komanda šosestdien pulksten 13 Madonas sporta centrā tiksies ar Rubenes komandu, bet jaunieši trešdien pulksten 19 centīsies izcīnīt sezonas pirmo uzvaru pret Rīgas komandu. Visi sporta un florbola interesenti laipni aicināti atbalstīt mūsu komandas. Atbalsts savās mājās viņiem ir ļoti nepieciešams.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px