Pateicoties novada pašvaldībai un Madonas sporta centra vadībai, jau pagājušā gada septembrī tika panākta vienošanās, lai konferenču zāle sporta centrā tiktu bez maksas iznomāta novada dambretistiem un šahistiem treniņnodarbībām otrdienu pēcpusdienās, kad tur nenotiek kādi citi republikas vai novada mēroga pasākumi – konferences. Sportisti par to bija sajūsmā un telpas izmantoja regulāri septiņarpus mēnešu garumā. Maijā viņu treniņsezona ir noslēgusies.
Lai neieinteresētu apmeklētājus materiāli, solot balvas pēc 30 sanākšanas reizēm, pasākuma iniciatoram – DK „Mārtiņš" – nolikums palika tikai domās. Iespējams, ka tāpēc cieta dalībnieku aktivitāte, bet nekādā ziņā – kvalitāte. Dambretisti saņēma dalības punktu par katru apmeklējumu un prēmijas punktus par izcīnīto vietu treniņturnīros ar laika fiksāciju, kuri notika ikkatru otro nodarbību. Pavisam šo nodarbību – treniņseriālu – sarakstā sezonas gaitā parādījās 18 dalībnieki jeb vidēji 4-7 katru otrdienu. Visaktīvākā šajā ziņā bija Madonas vecmeistare Aina Ivanova, kas, neizlaižot nevienu nodarbību, savāca 91 punktu un pelnīti sezonas no-slēguma reizē saņēma iniciatora dāvāto kausu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.05.2012.
Autors: M. VĪRS