Sestdien, 4. augustā, strītbola laukumā Madonā, pie Priežu kalniņa, turpināsies Topbumbas turnīrs, jau 3. posma sacensības, kas sāksies pulksten 11.00.
Sacensību organizators, basketbola treneris Agnis Beķeris, gaida turnīrā arī abu iepriekšējo posmu komandas, jo kopvērtējumā tiks ņemti vērā visu posmu rezultāti. Noslēdzošais, 4. Topbumbas posms, paredzēts 2. septembrī, kad tiks apkopoti kopvērtējuma rezultāti, un uzvarētājas komandas saņems kausus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ