Madonā, Priežu kalna laukumos, 8. augustā notika ielu basketbola turnīra „17. Topbumba" 3. posma sacensības. Iespējams, lielā karstuma un lielās vētras tuvošanās nojausmas dēļ uz šo posmu pieteicās tikai 23 komandas.
Uzvarētāji: D grupā (1998. g. dz. un jaunāki) – komanda „BK Madona" (D. Sakne, A. Jurkāns, I . Seikstulis), C (1996.-1997. g. dz.) – komanda „Tīģer, klinģer, nēģer" (E. Lazdups, T. Kohanovs, M. Liberts, J. Burkevičs), B (1994.-1995. g. dz.) –
komanda „2,5 vīri" (R. Iļčukovs, R. Actiņš, M. Gailums, G. Ketlers), A (1992.-1993. g. dz.) – komanda „Brūnie lāči" (M. Rudovičs, M. Cīrulis, V. Prunte), V (1991. g. dz. un vecāki vīri) – komanda „Ļaudona" (E. Dzenis, J. Juška, A. Škute).
Soda metienu konkursā labākais bija R. Milkevičs, 3 punktu metienos uzvarēja E. Dzenis.
Atgādināšu, ka no 4 posmiem ieskaitē iet 3 labākie posmi. Pēdējais, 4., posms notiks 28. augustā Madonas pilsētas sporta centrā.
Madonas BJSS aicina ar 16. augustu no pulksten 10 Priežu kalnā un no pulksten 15 Madonas pilsētas sporta centrā uz basketbola treniņa nodarbībām 1998. un 1999. gadā dzimušus zēnus.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
treneris