30. jūnijā Madonā, Priežu kalna laukumā, notika šā gada ielu basketbola sacensību „Topbumba 2012" 2. posms.
Ar nožēlu jāsaka – ik gadu ar katru nākamo posmu kopējais komandu skaits sarūk, it sevišķi jaunākajās vecuma grupās. Sākot ar 3. posmu, 14. jūlijā ceru uz vecāku atsaucību un atbalstu puišu nokļūšanai uz sacensībām, jo gribas redzēt mazos zēnus priecīgus, labi spēlējam, iegūstot kausus un nedaudz vairāk sagatavojušos jaunajai sezonai.
Otrajā posmā piedalījās aptuveni 25 komandas. Vēlos uzslavēt tās 1994.-1997. g. dz. jauniešu komandas, kuras piedalās vismaz divās vecuma grupās un gūst neatsveramu pieredzi un rūdījumu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
treneris
AUTORA foto