Augusta beigās Rīgā, Daugavas stadionā, notika "TIO voleja" fināls.
"TIO voleja" finālā sudraba medaļas izcīnīja komanda "Ilzīte" no Madonas novada. Tajā piedalījās volejbola spēlētājas: Ilze Rubule, Jekaterina Nastenko, Andra Kalniņa, Valērija Kiseļeva. Apbalvošanas ceremonijā meitenes sveica Latvijas vīriešu izlases treneris Raimonds Vilde.
Tiesības startēt "TIO volejā" no Vidzemes-Latgales reģiona ieguva piecas labākās komandas katrā grupā. No Madonas novada uz finālu sporta skolu grupā (1995./96. g. dz.) tika komanda "Ilzīte" (zonā Gulbenē abās kārtās uzvara) un "Sabīne" (2. un 9. vieta). Vispārizglītojošo skolu grupā finālā Rīgā startēja arī Madonas "Minkas" un "Esi aktīvs" no Barkavas.
Komanda "Sabīne" (Sabīne Cimdiņa, Elīna Ziemele, Madara Ceruka, Undīne Skuja) ierindojās 7. vietā, bet Madonas "Minkām" – 5. vieta.
Paldies Sarkaņu pagasta pārvaldei un SIA "Ziemeļu nafta" par sniegto atbalstu braucienam uz finālu Rīgā.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
INGAS SUDĀRES foto