Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Tiksimies 3. janvārī “Smeceres silā”!

Redakcija

Autors • 01.01.2010.

Burtu lielums

Sagaidot 2010. gadu, daudzi noteikti vēlas vairāk laika veltīt sportiskām aktivitātēm un veselīgam dzīvesveidam. Rīt, 3. janvārī, ir iespēja piedalīties tradicionālajās sacensībās – laikraksta "Stars" kausu un abonementu izcīņā stafešu slēpojumā. Starts paredzēts pulksten 12.

Tiks izcīnīti gan ceļojošie kausi, gan 36 laikraksta "Stars" abonementi, ko saņems godalgoto vietu ieguvēji katrā grupā, sākot ar 2010. gada aprīli.

Šogad sacensības rīkojam 14. reizi, un, kā jau visus iepriekšējos gadus, tās notiks sporta bāzē "Smeceres sils". Trases ir bagātas ar dabisko sniegu, tiek solīts arī sals, bet tas neatturēs sporta draugus doties distancēs.

Sacensības vadīs galvenais tiesnesis Dainis Vuškāns kopā ar Madonas sporta skolas tiesnešiem.

Kā vēstīts nolikumā, tas ir stafešu slēpojums brīvajā stilā. Lai piedalītos sacensībās, jāizveido komanda, kurā ir trīs dalībnieki. Jaunākajā grupā piedalās 1994. gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes, bet vecākajā – 1993. gadā dzimušie jaunieši, jaunietes, vīrieši un sievietes. Jaunākajā grupā meitenes veic distanci 3 x 2 km, jaunākās grupas zēni un vecākās grupas jaunietes – 3 x 3 km. Vecākajā vīru grupā jāveic 3 x 5 km.

Komandas aicinātas pieteikties iepriekš pa tālruni 29721201 vai pa e-pastu [email protected], vai sacensību dienā – 3. janvārī – līdz pulksten 11 starta vietā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties arī interneta mājas lapā www.madonassports.lv sadaļā "Nolikumi".

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px