11. novembrī Madonas sporta centrā uz pirmo sanāksmi pulcējās šogad izveidotās starpnovadu sporta metodiskās grupas pārstāvji.
Metodiskā grupa, ko vada Agnese Caune, izveidota ar mērķi paaugstināt sporta stundu kvalitāti skolās, veicināt pieredzes apmaiņu un tālākizglītošanos, kā arī celt sporta gan kā mācību priekšmeta, gan kā veselīga un aktīva dzīvesveida prestižu.
Sanāksmē skolotāji piedalījās plašā diskusijā par dažādām problēmām un jautājumiem, to vidū – vērtēšana sporta stundās. Metodiskajā grupā sporta skolotāji vienojās arī par semināra rīkošanu sporta speciālistiem un pieredzes apmaiņas braucienu uz Valkas ģimnāziju un Grundzāles pamatskolu. Metodiskā grupa nolēma rīkot plašu pasākumu skolēniem – "Erudītu konkursu", kas varētu būt tradicionāls pasākums katru gadu. Konkursā tiks iekļauti teorētiski jautājumi, kuru izstrādāšanā piedalīsies arī paši skolēni, un, protams, būs arī fiziskās aktivitātes. Nākamā sporta metodiskās grupas tikšanās reize būs nākamgad janvārī, kad interesenti varēs piedalīties Kaspara Bikšes vadītajā seminārā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ