Saulainajā 10. marta svētdienā Madonas slēpošanas un biatlona bāzē „Smeceres sils" pēc Latvijas čempionāta distanču slēpošanā norisinājās pēdējais šīs sezonas tautas slēpojums, ko organizēja veikalu tīkls „Fans".
„Fans" slēpojuma pirmais posms norisinājās Priekuļos, bet otrais – Vietalvā reizē ar Latvijas čempionāta posmiem. Madonas slēpojumā „Fans" piedalījās 76 dalībnieki, kas devās distancē masu startā.
Dāmām 5 km distanci visātrāk veica Ieva Cēderštrēma (16:31), bet vīriem 10 km – Ritvars Celmiņš (29:10). No mūsu novadniekiem kopvērtējumā Ilmārs Krampe ierindojās 9. vietā, Marģers Smudzis – 13. vietā, Vilnis Ķūrens – 27. vietā, Māris Veckalniņš – 41. vietā, Valdis Groza – 50. vietā. Vecākais dalībnieks, kam šogad aprit 70, – Roberts Reiniks 10 km noslēpoja 46:33 un ierindojās 46. vietā.
Labāko trīs vietu ieguvēji četrās vīru vecuma grupās un četrās dāmu vecuma grupās ieguva veikalu tīkla „Fans" dāvanu kartes.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto