Madonas BJSS jaunajiem basketbolistiem šīs sezonas pirmais minispēļu sabraukums notika 11. un 12. oktobrī Gulbenē.
D-1 (1996. g. dz.) zēnu komanda tikās ar Balvu BJSS komandu un uzvarēja ar rezultātu 47 : 14, sekoja zaudējums pret Gulbenes BJSS (75 : 23) un uzvara pār Alūksnes BJSS (54 : 40). D-2 (1997. g. dz.) komanda piekāpās Gulbenes BJSS (67 : 61), bet pārspēja Alūksnes BJSS (74 : 52).
Otrais minispēļu sabraukums norisinājās Madonā 25. oktobrī. D-1 grupas puiši cieta zaudējumu pret Valmiera/Rūjiena/Strenči 1. komandu (23 : 68), bet pieveica V/R/S 2. komandu (52 : 24). D-2 komanda uzvarēja V/R/S (78 : 17).
D-1 komandā par rezultatīvu spēli jāuzteic N. Truksnis, K. Bitelis, N. Bajārs, bet D-2 komandā – E. Lazdups, Z. Raimo, E. Jesajans.
SJBL projektā paredzēts, ka trešais sabraukums notiks 30. novembrī Cēsīs, bet 4. sabraukums – 14. decembrī Rīgā.
D-3 (1998. g. dz.) zēnu komandai šī sezona būs eksperimentāla, jo notiks festivālu veidā atsevišķi no citu vecuma grupu spēlēm. Pirmais festivāls paredzēts 17. un 18. janvārī, otrais – 7. un 8. februārī, trešais – 30. un 31. martā (vietas tiks konkretizētas vēlāk).
Paldies vecākiem, kas savus zēnus atbalsta spēlēs, palīdz nokļūt uz treniņiem Kusas sporta zālē.
Atcerieties, ka vēl joprojām uz treniņnodarbībām basketbolā var pieteikties 1996., 1997., 1998. g. dz. zēni, jo, laikus uzsākot treniņus, par labiem basketbolistiem viņi kļūs tikai 10. klasē un vēlāk.
Autors: AGNIS BEĶERIS
Madonas BJSS basketbola treneris
AUTORA foto