Ar spēlēm 30. septembrī sākās Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgas minispēles basketbolā.
Šajā turnīrā sacenšas U-12 un U-13 vecuma grupu zēnu komandas (2001., 2000. g. dz.). Madonas BJSS pirmo posmu aizvada, sacenšoties Austrumu zonā, pēc tā rezultātiem jau 2013. gadā sekos sacensības ar līdzvērtīgu spēku komandām no Rietumu un Centra zonas.
Madonas BJSS komandas 30. septembrī aizvadīja pirmās spēles Gulbenē, kur U-12 komanda izcīnīja uzvaru pret vietējo komandu ar rezultātu 50 : 42, bet spraigā mača galotnē U-13 komandas zēni cieta zaudējumu spēlē ar gulbeniešiem – 39 : 42.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.10.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris