28. februārī Gulbenē notika Swedbank jaunatnes basketbola līgas 7. sabraukuma sacensības minispēlēs zēniem Austrumos.
D-1 (1996. g. dz.) vecuma grupas zēni sacentās ar Daugavas sporta nama komandu, kam zaudēja ar rezultātu 41 : 92 (rezultatīvākais spēlētājs N. Bajārs – 13 p.). Sekoja zaudējums arī "Juglai" (36 : 39, R. Kolāts – 12 p.). D-2 (1997. g. dz.) grupas komanda uzvarēja pagājušā gada Latvijas otro spēcīgāko komandu šajā grupā – DSN 1
(64 : 45, Z. Raimo, E. Lazdups – 21 p.). Uzvara arī spēlē ar DSN 2
(62 : 49, Z. Raimo – 26 p.) un ar "Juglu" (72 : 29, E. Lazdups – 20 p.).
7. sabraukuma sacensības turpinājās 4. martā Madonas pilsētas 1. vidusskolā. Mūsu komandas tikās ar basketbola skolas "Ogre" komandām. D-1 komanda uzvarēja ar rezultātu 47 : 33 (K. Bitels – 15 p.). D-2 komanda ļoti grūtā cīņā pārspēja pagājušās sezonas ceturto labāko komandu Latvijā šajā grupā (51 : 43, E. Lazdups – 17 p.) Tādējādi D-1 grupas komanda ar 10 uzvarām un 8 zaudējumiem pašlaik 21 komandas konkurencē ieņem 10. vietu, bet D-2 komanda 17 komandu konkurencē Austrumos atrodas 3. vietā.
Šīs sezonas pēdējais, 8., sabraukums D-1 komandai plānots 29. martā Gulbenē, tiekoties ar Līvānu un Daugavpils komandām. D-2 komandai tagad atliek gatavoties ceturtdaļfinālam ar Rietumu sesto labāko komandu un censties iekļūt Latvijas finālturnīrā. Tas ir iespējams, ka Madonas BJSS kāda komanda iekļūst Latvijas 8 labāko komandu vidū – atkārtot to, ko 2000./2001. gada sezonā paveica 1989. gadā dzimušie spēlētāji.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva