4. un 5. maijā Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās Madonas novada kausa izcīņa basketbolā vīriešiem.
Pieteicās septiņas komandas: "Šlāgeris", BK "Madona", "Cesvaine", "Tyros/Madona", BK "Barkava", "Standarts/Madonas BJSS 98", "Motopeles/Madona". Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur katra ar katru izspēlēja vienu riņķi.
Ceturtdaļfinālā BK "Barkava" uzvarēja komandu "Tyros", bet Cesvaines komanda – "Šlāgeri". Abas uzvarējušās komandas iekļuva pusfinālā, kur pirmajā pusfinālspēlē "Motopeles" ar rezultātu 64 : 49 pārspēja Cesvaines komandu, bet BK "Barkava" ar rezultātu 62 : 57 uzvarēja BK "Madona". Spēlē par 3. vietu BK "Madona" pieveica Cesvaines komandu ar rezultātu 71 : 55 un saņēma bronzas medaļas.
Finālspēlē tikās BK "Barkava" un "Motopeles", un visu laiku risinājās interesanta un aizraujoša cīņa. Vadībā bija gan viena, gan otra komanda. Spēles beigas pārliecinošāk un veiksmīgāk aizvadīja komanda "Motopeles" un uzvarēja BK "Barkava" spēlētājus ar rezultātu 75 : 72.
Visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātās medaļas, komandas saņēma kausus, bet uzvarētājas komandas dalībnieki – piemiņas veltes.
Paldies par sadarbību pasākuma organizēšanā Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas trenerim Agnim Beķerim un basketbola kluba "Madona" vadītājam Mārim Caunītim, kā arī spēļu sekretariāta darbiniekiem.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto