Kaut arī bija spēcīgs sals, pagājušajā sestdienā un svētdienā Vietalvā, "Maiļu" slēpošanas trasē, norisinājās Latvijas čempionāta otrais posms distanču slēpošanā. Tas gan pulcēja mazāk dalībnieku, nekā sākotnēji bija pieteikušies.
Čempionātā piedalījās arī madonieši, gūstot uzvaras. 19. februārī sprinta sacensībās klasiskajā stilā uzvarēja biatlonists Rolands Pužulis (biatlona čempionāts Madonā sala dēļ bija atcelts), apsteidzot slēpotājus Jāni Paipalu un Pāvelu Ribakovu. Pirmā vieta – arī Kristai Kupčai, Mārtiņam Indriksonam, Jānim Ārentam. Otrajā vietā – Ieva Pūce, Kitija Auziņa, Raimo Vīgants, Jānis Indriksons, Indulis Bikše, trešajā vietā – Nauris Raize, Artūrs Ivanovs.
20. februārī distancē ar masu startu brīvajā stilā uzvaru savā grupā izcīnīja Raimo Vīgants, Niks Saulītis, Indulis Bikše. Otrajā vietā – Krista Kupča, Mārtiņš Indriksons, trešajā – Jānis Ārents, Ieva Pūce, Kitija Auziņa, Nauris Raize, Karīna Narkovska. n
Autore: IVETA ŠMUGĀ